3/24/2016

Nowy wygląd bloga

Wczoraj na Facebooku i Instagramie wspominałam Wam, że na blogu będą zmiany. Poprzedni szablon podobał mi się, ale powoli miałam dość tego wszechobecnego na nim różu.. Potrzebowałam odmiany, takiego powiewu świeżości. Chciałam, aby szablon był czytelny, minimalistyczny, ale nadal chodź w małym stopniu pastelowy. Myślę, że całość prezentuje się dobrze.  


Ciekawa jestem Waszej opinii, mam nadzieję, że miło porusza Wam się po blogu i wszystko jest czytelne. Chciałam też, aby blog był szerszy, przez co zdjęcia większe. Bardzo podoba mi się nagłówek, jest taki delikatny, ale ma w sobie to coś. Jak możecie zauważyć, odeszłam też od zamieszczania w nagłówku nazwy bloga: "Szczęściem jest być Kobietom". Myślę, że "Lifestylowy blog dla Kobiet", bardziej pokazuje rodzaj bloga i to, jaka jest jego treść. Dodatkowo ruchomy górny pasek pozwoli Wam szybciej zmieniać kategorie bądź przechodzić do strony głównej, bez konieczności przewijania strony na samą górę. Zmienione zostało również zdjęcie w tle i miniaturka na Facebooku, teraz wszystko jest spójne.


Będę wdzięczna za Wasze opinie. :)
Uzupełniona została również strona 'o mnie', także zapraszam do czytania.


Życzę Wam dobrej nocy!
10 komentarzy:

 1. w sumie nie wiele się zmieniło i jest równie klimatycznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zależało mi na ogromnej zmianie, podoba mi się cały czas ten sam styl bloga, zależało mi na odświeżeniu i małym odejściu od słodkości, w postaci różu. :)

   Usuń
 2. Podoba mi się zmiana ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czuję się z tą zmianą lepiej. :) Dziękuję i również pozdrawiam.

   Usuń
 3. Jedynym minusem twojego bloga jest to, że bardzo rzadko pojawiają się wpisy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że ostatnio posty pojawiają się rzadko, często nie mam czasu, aby zabrać się za wpis, ale postaram się nad tym popracować. :)

   Usuń
 4. Jest super :) Faktycznie poprzednio chyba zbyt cukierkowo ... Teraz jest idealnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że nowy wygląd bloga przypadł Ci do gustu. :)

   Usuń