5/12/2016

Przepyszna zapiekana kanapka z serem camembert!

Jakiś czas temu, będąc w trasie zajechaliśmy na stację paliw. Jako, że byłam głodna, zamówiłam bagietkę na ciepło, w której skład wchodziła wędlina i ser camembert. Bagietka bardzo mi smakowała, wiec mój mąż postanowił w domu zrobić coś podobnego a nawet lepszego!Już od samego rana chodziła za mną taka kanapka, przypomniał mi się smak tej, którą robił mój mąż i nie było wyjścia, musiałam zrobić dziś swoją! Myślę, że tego typu kanapka będzie fajną odmianą dla tradycyjnego śniadania, można ją też zabrać do pracy i zjeść na zimno.

Potrzebujemy tylko kilku składników: ser camembert (ok. 3 plasterki), wędlina, ser żółty, pomidor, cebula, ketchup (ewentualnie) i bułka, najlepiej inna niż tradycyjna kajzerka. :) Bułkę kroimy na pół i układamy kolejno składniki, przykrywamy drugą częścią bułki i zapiekamy w tosterze. Smacznego!
Może macie jakieś swoje ulubione składniki do zapiekanej kanapki? Ja zawsze robiłam zwykłe tosty z serem żółtym, wędliną i ketchupem, jednak ta wersja jest zdecydowanie lepsza!
Spróbujecie mojej wersji? :)

_____________________________________________________________________________________________
                                                                                
                                                                                              Zapraszam na FACEBOOK BLOGLOVIN | INSTAGRAM | ALLEGRO6 komentarzy: