2/23/2017

Mąż testuje ciekawe gadżety - Sony SBH 52, czyli zestaw słuchawkowy, zestaw głośnomówiący i głośnik przenośny w jednym.

Poprzedni, a zarazem pierwszy wpis z nowej serii: "Mąż testuje ciekawe gadżety" cieszył się Waszym sporym zainteresowaniem. W związku z tym mój mąż nie odpuścił i tym razem przygotował dla Was recenzję innego, fajnego gadżetu do telefonu, a mianowicie - Sony SBH 52, czyli zestawu słuchawkowego, zestawu głośnomówiącego i głośnika przenośnego w jednym.


Zestaw słuchawkowy mój mąż zakupił na Allegro. Używa go ok. 2 miesiące i jest bardzo zadowolony, to jeden z jego najlepszych zakupów, a przerobił już zegarki Samsung Gear 1, 2, S, Gear 2 Neo oraz TalkBand B1 Huawei.

Zestaw ma wiele funkcji np:

- przy podłączonych słuchawkach można słuchać muzyki, radia, filmów, prowadzić rozmowy oraz słuchać nawigacji zainstalowanej w telefonie, urządzenie działa po prostu jak normalne słuchawki, z tym, że są bezprzewodowe.

- przy odłączonych słuchawkach urządzenie może służyć jako zestaw głośnomówiący oraz głośnik, więcej informacji macie zawarte w filmiku poniżej. :)


Mam nadzieję, że mój mąż dobrze wyjaśnił Wam działanie zestawu słuchawkowego. Sprzęt szczególnie poleca osobom, które dużo jeżdżą samochodem. Aktualnie mój mąż zmywa naczynia, słucha muzyki i śpiewa, bo na koszulce przypięte ma urządzenie, a telefon leży z metr od niego, także wszystko działa. :) (tylko ciii... :))


Jak widać mojemu mężowi spodobała się ta seria, a opowiadanie o urządzeniach sprawia mu przyjemność. W niedalekiej przyszłości na pewno pojawią się kolejne posty z tej serii, ale nie wiemy jeszcze, czy w formie tekstu, czy filmiku, zobaczymy, na co będzie miał ochotę. :) 


Przede wszystkim to Wy dajcie znać, czy jego filmiki podobają się Wam i czy odpowiednio wszystko tłumaczy.
Znacie to urządzenie? Korzystacie z tego typu zestawów słuchawkowych?

Może macie pomysły na kolejne recenzje?


Pozdrawiamy, Ewelina i Krzysiek.


2 komentarze:

  1. Uwielbiam takie gadżety ! A mój facet jeszcze bardziej - ma fioła na punkcie słuchawek !! ;D jeżeli chodzi o głośniki bezprzewodowe to wierni jesteśmy JBL ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie filmiki super!! :)

    OdpowiedzUsuń