Dzień dobry. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą ze mną, zapraszam do kontaktu na adres e-mail: ewelinaa_166@wp.pl. 

Jestem zainteresowana różnymi, płatnymi formami współpracy:

- wpisy na blogu oraz Facebooku,
- dodanie zdjęcia z oznaczeniami na Instagram,
- bannery reklamowe,
- testowanie produktu,
- organizowanie konkursów,
- stylizację z produktem,
- inne formy reklamy.


Do tej pory blog współpracował z:oraz z innymi, mniejszymi sklepami, np. z Allegro. Przy każdej z tych współprac pojawił się jeden, bądź kilka wpisów na blogu, zdjęcia na Instagramie i Facebooku oraz organizowany był konkurs dla moich czytelników. Do każdej współpracy podchodzę rzetelnie i daję z siebie najwięcej.


Na blogu poruszam tematy typowo lifestylowe, takie, które dotyczą kobiet, t.j.: moda (pokazuję swoje zakupy oraz stylizacje), uroda (zakupy kosmetyczne, recenzje produktów, czasem makijaż), ślub (zrobiłam kilka własnych projektów związanych z tym tematem, na blogu jest cykl wpisów: "Poradnik ślubny"), kuchnia (przepisy na różne dania, z którymi poradzi sobie każda Kobieta) oraz wpisy typowo życiowe, pamiętnikowe, które opisują ważne wydarzenia z mojego życia.


Dodam, że jestem z stałym kontakcie z moimi czytelnikami na blogu, Facebooku i Instagramie, odpisuję na komentarze jak i wiadomości. 


Serdecznie zapraszam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz